Nasze Centrum Nurkowe

Centrum Nurkowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich nurków, jak i tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z nurkowaniem do zwiedzania podwodnego świata w naszym gronie.

Wspólne wyprawy nurkowe, możliwość dzielenia się pasjami, doświadczeniami, zainicjowały narodziny Diving Pro. Od 2008 roku staramy się zrzeszać coraz większe grono osób, dla których nurkowanie nie jest już tylko dyscypliną sportową, ale stało się życiem, pasją i sposobem przełamywania naturalnych barier. Jeśli jeszcze nie nurkowałeś – nie przejmuj się. W przyjaznej atmosferze nasi instruktorzy wprowadzą Cię w podwodny świat.

Organizujemy wyjazdy zagraniczne. Opieramy się na ofercie znanych polskich Biur Podróży. Wybierz hotel z oferty i skontaktuj się z nami: info@divingpro.eu lub magda@divingpro.eu tel:+48 506 115 329. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, pomagamy w wyborze hotelu i miejsca pobytu. Dodatkowe atrakcje cenowe przy jednoczesnej rezerwacji pobytu i nurkowania.

Prowadzimy szkolenia w międzynarodowym systemie PADI – dostosowujemy się do Twoich potrzeb i czasu. Szkolenia prowadzimy w każdym tygodniu – wybierz termin i zadzwoń.

Zapewniamy opiekę polskich instruktorów: nasi instruktorzy to doświadczona kadra trenerów nurkowych, która pomoże Tobie w osiąganiu przyjętych przez Ciebie celów.

Współpracujemy z niezawodnymi partnerami. Filozofia Diving Pro opiera się na kilku wartościach: bezpieczeństwie, jakości obsługi, satysfakcji naszych klientów. Wybraliśmy bazy nurkowe, które na stałe stanowią nasze zaplecze i obsługują nasze wyprawy nurkowe. Gwarantujemy, iż właśnie tutaj stworzyliśmy dla Ciebie komfortowe warunki do nauki i doskonalenia swoich umiejętności nurkowych. Wszystkie nasze bazy udostępniają naszym kursantom komfortowe sale wykładowe, prywatny port, wysokiej klasy łodzie.

    • Egipt, Sharm el Sheikh – Sheikh Coast Diving Center – baza nurkowa położona na terenie największego resortu w Sharmie – Dominie Coral Bay. Oferujemy Wam wyprawy nurkowe łodzią na najpiękniejsze rafy koralowe Morza Czerwonego, w Parku Narodowym Ras Mohammed w okolicy Wyspy Tiran. Proponujemy wyjazdy do Dahab oraz nurkowania na wraku Thistlegorm. Baza położona jest bezpośrednio przy morzu, a jednocześnie z dala od hotelowego hałasu i zgiełku.
    • Egipt, Marsa AlamBlue Submarine baza nurkowa umiejscowiona w hotelu Club Calimera, położonym w w odległości ok 45km od Portu Ghalib. Baza udostępnia naszym kursantom komfortowe sale wykładowe, wysokiej klasy łodzie. Dzięki urokliwemu położeniu bazy oferujemy Wam nurkowania z brzegu, a także możliwość zobaczenia topowych raf w rejonie Marsa jak: Elphistone, Dolphin Hause, Abu Dabab.
    • Egipt, Hurghada Aquarius Diving Club bazy nurkowe położone w hotelu Marriott i Citadel Azur.

zd1

  • Tajlandia, Phuket – Kamala Diver– umiejscowiona 161/47 Moo 10, ChaoFah TawanTok Road, Tumbon Chalong, Muang. W sezonie od października do maja przedstawia szeroką ofertę kilkudniowych safari nurkowych, dostosowaną indywidualnie do potrzeb uczestników.

Pokochaj nurkowanie i przeżyj przygodę swojego życia

ZADZWOŃ, NAPISZ, A MY ZORGANIZUJEMY CZAS TOBIE I TWOJEJ RODZINIE

kontakt Polska: info@dinvingpro.eu +48 506 115 329 kontakt Egipt/ Sharm El Sheikh: sharm@divingpro.eu +20 1272  11 00 66

kontakt Egipt/ Marsa Alam: marsaalam@divingpro.eu +20 1272  11 10 10

kontakt Tajlandia: phuket@divingpro.eu

zd2