Baza Nurkowa Sharm El Sheikh

Egipt, Sharm el Sheikh – Sheikh Coast Diving Center – baza nurkowa położona na terenie największego resortu w Sharmie – Dominie Coral Bay.  Baza położona jest bezpośrednio przy morzu, a jednocześnie z dala od hotelowego hałasu i zgiełku. Baza udostępnia naszym kursantom komfortowe sale wykładowe, prywatny port, wysokiej klasy łodzie. Sprzęt nurkowy, który można wynająć jest regularnie serwisowany, zadbany.

Oferujemy Wam wyprawy nurkowe łodzią na najpiękniejsze rafy koralowe Morza Czerwonego, w Parku Narodowym Ras Mohammed w okolicy Wyspy Tiran. Proponujemy wyjazdy nurkowe do Dahab oraz nurkowania na wraku Thistlegorm.  Pływamy wg ogólnego grafiku – środy i niedziela: Ras Mohammed, pozostałe dni tygodnia: Tiran. Dodatki nurkowe są realizowane na pytanie – termin ustalamy już  w trakcie Waszego pobytu w w Egipcie w  Sharm El Sheikh.

Nasza baza jest położona przy niewielkim, prywatnym porcie w Domina Coral Bay, z którego korzystają tylko nasi nurkowie, przez co zdecydowanie usprawniliśmy odprawy portowe. Już nie musicie wyczekiwać w kolejce na wejście na łódź. Odprawa u nas trwa tylko 5 min – w Egipcie to prawdziwy luksus.

Masz pytanie, chcesz się dowiedzieć więcej ?

Dzwoń lub pisz do nas

kontakt Polska:
info@dinvingpro.eu
+48 506 115 329

kontakt Egipt/ Sharm El Sheikh:
polish@sheikhcoast.com
+20 1272  11 00 66