nurkowania Sharm El Sheikh, Marsa Alam, Hurghada

HPIM6441

DAJ Z NAMI NURA

Na nurkowania turystyczne do Egiptu zapraszamy wszystkich. Tych, którzy mają uprawnienia nurkowe, jak i tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z nurkowaniem.

 

HPIM5424PAKIETY NURKOWE

Dla osób posiadających uprawnienia proponujemy pakiety nurkowe. Pakiet nurkowy składa się wybranej przez Ciebie ilości dni. Jeden dzień to dwa nurkowania z łodzi trwające około 50 minut do głębokości zgodnej z Twoimi uprawnieniami.

Nurkowania organizujemy na rafach w rejonie Sharm El Sheikh, Marsa Alam i Hurghady.Dodatkowo aby uatrakcyjnić Twoje nurkowania organizujemy: z rejonu Sharm El Sheikh wyprawy nurkowe na Thistlegorm – najsłynniejszy wrak Morza Czerwonego oraz do Dahab na słynny Blue Hole,  z rejonu Marsa Alam wyprawy na rafy: Dolphin House, Abu Dabab – dugong i żółwie, Elphinstone Reef, Wrak Salem Express, Gebel El Rosas, Abu Ghusun. Jeżeli chcesz z nami ponurkować, poznać rafy koralowe Morza Czerwonego, dowiedzieć się więcej o nurkowaniu zarezerwuj pakiet odpowiedni dla Ciebie.

 

HPIM6596INTRO i DSD 

Osoby, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z nurkowaniem, a chciałyby zobaczyć podwodny świat z bliska zapraszamy na nurkowanie DSD. Jest to nurkowanie 1 na 1 (nurek plus instruktor lub divemaster) do głębokości 6m trwające około 20-25 minut. Proponujemy nurkowania INTRO i DSD z łodzi. Przed każdym nurkowaniem DSD instruktor przeprowadza, krótkie szkolenie omawiając co będzie się z Wami działo pod wodą. Nurkowanie DSD jest niesamowitym przeżyciem, a dla wielu początkiem przygody z nurkowaniem.

 

Zapraszamy do nas. Nasze bazy nurkowe w Egipcie:

Marsa Alam mapa

Marsa Alam

Sharm El SHeikh mapa

Sharm El Sheikh

hurghada mapa Hurghada