Pałac Słonowice

W Pałacu Myśliwskim „Słonowice” przygotowaliśmy dla gości 70 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4 – osobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w przestronne łazienki, TV, radio. Mamy też do dyspozycji trzy apartamenty w tym specjalny apartament dla nowożeńców. W budynku znajduje się sala konferencyjno – balowa na 120 miejsc, oranżeria, restauracja, stylowy bar w podziemiach, kawiarnia oraz sauna.

Przy budynku jest parking i garaże dla gości.pałac noclegi

Architektura Pałacu Myśliwskiego „Słonowice” oraz jego otoczenie stanowi fundamentalny przykład architektury budowanej w XVIII wieku. Budynek został zaprojektowany i wybudowany przez niemieckich architektów. Z tym, że nie odbiegał stylem i formą od podobnie budowanych siedzib szlacheckich w tym okresie na ziemiach Polskich.

Pałac posiada dwie boczne nawy, które nadają mu kształt szlacheckiego dworu.

W przeszłości Pałac i otoczenie przechodziły z rąk do rąk. Właściciele i zarządcy się zmieniali. Następowało rozdrobnienie majątku oraz jego scalenie . Tak samo zmieniały się jego wnętrza, które możemy dziś podziwiać – są odnowione i odrestaurowane, umeblowane tak, by odtworzyć klimat dawnej rezydencji.

Zapraszamy: organizujemy konferencje, zjazdy, mitingi i szkolenia oraz imprezy okolicznościowe.