Łódź nurkowa Charter

Zbuduj swój własny harmonogram

Jeśli jesteście grupą przyjaciół, rodziny, którzy lubią ustalać jak spędzić czas razem jest to propozycja dla Was. Nie ważne czy jesteście grupą nurków, snorklerów, osób tylko wypoczywających na łodzi lub chcecie sami wybrać miejsce do jakiego chcecie dotrzeć – czarter lodzi z obsługą jest dla Was doskonałym rozwiązaniem.  Możesz stworzyć swoją własną podróż, harmonogram i miejsce przeznaczenia kliknij na opcję formularza lub napisz do mnie phuket@divingpro.eu.

Prapas Sea Sport // Speedboat Charter

prapas Sea SportPrywatny speedboat oferuje możliwość wyboru doskonałych miejsc na snorkeling z dala od tłumów,  kiedy pływy i klarowność wody są idealne. Idealny dla grupy przyjaciół lub rodziny. Po prostu odpocząć i cieszyć się dniem w raju, gdy nasza ekipa zajmie się resztą. Oferujemy prywatne, wysokiej jakości wycieczki nurkowe przy pięknych wyspach otaczających Phuket.

 

MV Saimai // najlepsza łódka dla rodziny i przyjaciół

saimaiMV Saimai to idealna propozycja dla małej grupy chcącej wyczarterować zarówno jeden dzień lub kilka dni na pokładzie. Ona może pomieścić 6-8 gości. W luksusowych kabinach  jest dostępna klimatyzacja, indywidualna łazienka. Lub może ona pomieścić do 12 osób na jednodniowe pobyty na łodzi.